Jakub Abramczuk / 100hrmax.pl

Jakub Abramczuk / 100hrmax.pl

Nazywam się Jakub (Kuba), zawodowo robię internety, pamiętam dobranocki z Wilkiem i Zającem. Biegać zacząłem „na starość”, na początku dla kondycji, z czasem bardziej profesjonalnie. Wybiegałem między innymi 3:02 w maratonie i 38:22 na 10K, zrobiłem także kilkanaście biegów ultra… oraz zacząłem pisać na temat moje pasji. Robię to na tyle sensownie, że w roku 2016 stanąłem na podium plebiscytu na Biegowego Dziennikarza Roku, a w roku 2017 mój blog został wskazany przez magazyn Press, jako jedna z najlepszych stron o bieganiu w Polsce. Zaś później życie przyniosło nowe priorytety, i obecnie blog ten jest po pierwsze zasobem dobrej wiedzy, a po drugie co jakiś czas najdzie mnie, by się z Wami podzielić nowymi przemyśleniami.

100hrmax.pl – najlepszy blog o bieganiu

Cele mojej aktywności w sieci są niezmienne i niezależne od miejsca, gdzie je realizuję. Jestem propagatorem naturalnego biegania, orędownikiem wyzwolenia biegaczy ze świata zbędnych gadgetów i sztucznych założeń (szerzej o tym opowiadam tutaj, podczas mojego występu w radiu):

  • Pokazuję, jak można trenować w zgodzie zarówno z naszą biologiczną naturą, jak i indywidualnymi cechami, które tworzą nas tak unikalnymi.
  • Tłumaczę, jak można robić wiele rzeczy w sposób mądrzejszy i wydajniejszy, niż to się powszechnie uważa.
  • Wyjaśniam, że bieganie to coś więcej niż przebieranie nogami zgodnie z poradami z kolorowych magazynów.

Czasami pochylam się nad czymś bardziej humorystycznym, czasami nad czymś co mnie doprowadza do furii, jak na przykład pomysł wprowadzenia Karty Biegacza, dyskryminacja biegaczek, czy ceny sprzętu do biegania, coraz częściej robię też nieszablonowe testy i recenzje.

Puenta: może nie będzie tak szybko, jak u niektórych moich koleżanek i kolegów z branży, ale z pewnością ciekawie i merytorycznie. Ponad milon odsłon stron z moimi tekstami, mówi samo za siebie. Sprawdź mnie i zobaczysz, że warto.  100HRmax.pl napiera na 100%. Zawsze.

Zapraszam!


Jeżeli jesteś tutaj, ponieważ interesuje Cię profesjonalna współpraca – bardzo proszę zapoznaj się najpierw z zawartością mojego bloga – na przykład z tym wpisem. Jestem otwarty na propozycje – w tym niestandardowe akcje – o ile ich fundamentem jest wzajemny szacunek i zachowanie autonomii obu stron, a produkt jest zgodny z moją filozofią zdrowego życia i bezpiecznego biegania.  Nie piszę tekstów na zamówienie / nie publikuję materiałów promocyjnych. Dbam o wiarygodność.

Miesięcznie mojego bloga czyta ponad 10 tysięcy unikalnych czytelników. Dodatkowe zasięgi generują media społecznościowe, w tym moja aktywna i oddana ideom 100hrmax.pl społeczność na FB (zasięg do 50K w tygodniu) i rosnący profil na Instagramie. Liczby liczbami, ale też nie o zasięgi tu chodzi, lecz o wiarygodność i rozpoznawalność – a te mam więcej niż wysokie (popytaj w branży i proszę pomyśl, czy Twój produkt pasuje tutaj).

pzdr!
j/a


Możesz wysłać do mnie wiadomość