Biegowy Dziennikarz Roku 2016

Biegowy Dziennikarz Roku 2016

Hej! Zostałem nominowany do nagrody Biegowego Dziennikarza Roku Festiwalu Biegów. Oto stało się, moje alternatywne podejście do tematyki zostało docenione. Teraz będę walczył o Wasze uznanie, ścigając się z największymi nazwiskami biegowego mainstreamu. Zatem…, niech wygra najciekawszy!

Biegowy Dziennikarz Roku 2016

Toteż –  jeżeli uważasz, że interesująco piszę o bieganiu i jego okolicach – proszę podziękuj mi za moje zaangażowanie, oddając swój głos  i udostępniając ten wpis swoim biegającym znajomym z FB. Dla Ciebie to kilkanaście sekund, dla mnie wielka rzecz!

Festiwal Biegów: Biegowy Dziennikarz Roku

Głosowanie w plebiscycie trwa do 7 września 2016. Głosować można zarówno przez internet, jak i przez SMSy (cena: 0.65zł + VAT). Wysyłając SMS na numer 70068, treść: MEDIA4 oddajesz głos na 100hrmax.pl

Wyniki zostaną ogłoszone 9 września podczas biegowej gali w Krynicy-Zdroju. Jeżeli wbiegnę na podium… nic się nie zmieni. Ale też dostanę okazyjną statuetkę i poczuję,  że faktycznie doceniacie to, co robię. Że warto. Wystarczy, że Ty i Twoi znajomi (oraz znajomi znajomych) mnie poprą. Niech wygra blog, gdzie bycie “mocną marką”, “biegiem z tradycjami” i “znanym nazwiskiem” nie gwarantuje niczego, poza dokładniejszym sprawdzeniem i dokładnieszym śledztwem. Hej, zróbmy to!

Tutaj możesz głosować.


Biegowy Dziennikarz Roku

Biegowy Dziennikarz Roku – pobierz grafikę

Aha, jeżeli masz swoją stronę WWW, możesz mnie bardzo wesprzeć linkując u siebie (najlepiej w nawigacji czy stopce) ten wpis. Jeżeli Twoje społeczność przyłączy się do akcji  – moje szanse zdecydowanie wzrosną. Link:
https://100hrmax.pl/biegowy-dziennikarz-roku-abramczuk-festiwal-biegow/ może być zarówno tekstem, jak i grafiką (do pobrania)

Organizatorzy konkursu Biegowy Dziennikarz Roku, na stronach Festiwalu Biegów ogłosili, że za głosowanie można wygrać voucher o wartości 200 złotych. Zaś ja – jeżeli skończę z dyplomem – zrobię Wam taki konkurs, że opowieść o nagrodach w nim przetrwa do 50-tego Maratonu Warszawskiego!


Biegowy Dziennikarz Roku (albo bloger) – teksty

Poniżej linkuję kilka tekstów oddających styl bloga. Głos na mnie, to głos na:

Łemowyna 150K: Cień błotnego potwora, 150K – ten pierwszy raz

Najlepsze buty do biegania: Jakie są najlepsze buty do biegania

Jak przebiec maraton: 42 porady na pierwszy maraton

Test tanich butów do biegania: Crivit jak New Balance? TEST!

…oraz te dwa działy: porady i napieranie.