– piękny, cudowny Dzwoneczek, z którym obcowanie przyniesie nam wszystkim wiele radości i satysfakcji.

[Publikowane na blogu treści są prywatnymi opiniami autora. Jeżeli chcecie je stosować, robicie to na własną odpowiedzialność]

Co ten 100hrmax tu znowu?

Otóż „trochę” pogrzebałem w blogu. Poza tym, że od dzisiaj możecie czuć się u mnie dwa razy bezpieczniej (wszystko jest zabezpieczone SSL) i mieć okazję ponownie zalajkować Wasze ulubione wpisy (zmiana adresowania z http na https wywaliła mi wszystkie lajki), dodałem dzwoneczek – czyli powiadomienia dla czytelników.

Dzwoneczek jest niezwykle pożyteczny. Siedzi sobie tam na dole ekranu, czerwony po prawej stronie…

Zapisanie się na powiadomienia

Zapisanie się na powiadomienia

… i jeżeli czytacie mnie z przeglądarki Chrome, Firefox albo Safari (zarówno na komputerach, jak na smarfonach) to możecie w niego kliknąć, aby włączyć sobie powiadomienia o moich wpisach, które uznam za warte tego, by Wam głowę zawracać. Uwaga: jeżeli bloga otworzycie w ramach Facebook’a opcja zapisu się nie pojawi.

Powiadomienia pojawią się w rogu przeglądarki / na pasku powiadomień telefonu i kliknięte przeniosą Was do wpisu. Tak to będzie wyglądało:

Powiadomienie na komputerze i telefonie

Powiadomienie na komputerze i telefonie

Oczywiście w każdej chwili dzwoneczkowi można podziękować i wyłączy ustrojstwo. Wystarczy ponowne kliknięcie w jego ikonę i przestanie Was informować, o tym co warto przeczytać.

Wypisanie się z powiadomień

Wypisanie się z powiadomień

Proste? Tak.

Przydatne? Tak.

Włączycie? No myślę!

i dziękuję


 

ps. Wiem, że pamiętacie o tym, że możecie mi pomóc wystartować razem ze Spartanie Dzieciom na Sztafecie Ekiden. Ale nie wiem, czy wiecie, że poleci ze mną szalony Krasus herbu różowa czapeczka. Czy można sobie wyobrazić lepszy powód, by nas wesprzeć? Zdecydowanie nie! Warto dla samych relacji na blogach… No to tup tup tu.

[EPSB]100HRMAX.PL: Chcesz nagrodę? Masz! [/EPSB]

Dzwoneczek na górze wpisu to oczywiście postać z tej bajki Disneya. Nie roszczę sobie żadnych praw ani do grafiki, ani do bajki