Paweł poprosił, Bonku opłacił – słowo się dało, i oto jest… cała – naga – brutalnie bolesna prawda o bieganiu. Oraz ja, ten zły – co szczuje Was cycem w celu więcej niż godnym. Wybaczcie, i skoro już kliknęliście – proszę przeczytajcie o co to biega.

[Publikowane na blogu treści są prywatnymi opiniami autora. Jeżeli chcecie je stosować, robicie to na własną odpowiedzialność. Ten wpis nie jest polecany, które może urazić nagość]

Naga prawda…

naga prawda o bieganiu

  • Kto nie chce spotkać tego pana – daje piątaka.
    Kto chciałby go spotkać – daje dwa piątaki i wysyła list motywacyjny.

Kasa na dzieciaki

Jak powiada starożytne przysłowie: jeżeli nie wiadomo o co biega, to chodzi o pieniądze. Tak jest i w tym przypadku, otóż zbieramy kasę na rzecz fundacji Spartanie Dzieciom.

Akcja dzieję się w formule #biegamdobrze, czyli zgromadzenie odpowiedniej sumy gwarantuje zbierającym pakiety startowe. My – dzięki Wam! – już prawie mamy wymaganą minimalną kwotę (tu można sprawdzić stan konta)Wierzę że razem damy radę i nasz team #złotynakilometr wesprze Spartan podczas sztafety Ekiden 2016.

 Aktualizacja: zebraliśmy!

W związku z tym proszę o wsparcie zaprzyjaźnionej ekipy.

#biegamdobrze - dziękuję!

#biegamdobrze – dziękuję!

Ba! Po prawdzie jestem przekonany, że WY DACIE RADĘ. Nie jest wyzwaniem bym się zalogował i wpłacił co tam brakuje, ale zależy mi byście symbolicznie dołączyli. W imię zasad, że razem zrobimy więcej dobra niż każdy i każda z nas oddzielnie. Od e-przelewu nikt jeszcze nie dostał kontuzji (na ile mogłem to sprawdzić w Google). Możecie niewielkim kosztem (piątak to jeden izotonik, a i datek na poziomie kajzerki docenię) zrobić dobrze swojej karmie i trochę dobru w naszym – nie do końca fajnym – świecie pomóc… A ja i tak wpłacę swoją część – innym zespołom.

Jeżeli się uda i po#biegamdobrze, to na akcji zyskają potrzebujące pomocy dzieciaki. Zaś my – startujący – zostaniemy nagrodzeni (dzięki Wam!) zakwasami i poczuciem, że – kurdeno – nawet w tych internetach da się coś zrobić dla innych. O to tu chodzi.

ps.
Mam nadzieję, że już nie będę musiał na nikogo krzyczeć…, bo ja nie, to… przyjdę w masce i zrobię wielkie Bu!!.


[EPSB]100HRMAX.PL: TWÓJ DZWONECZEK [/EPSB]

Na marginesie: polecam kliknąć tutaj i zapisać się na mój newsletter (warto, ponieważ Facebooku zmienia algorytmy i przestaje wyróżnić linki do wpisów).

Podobne zastosowanie ma Dzwoneczek. Czerwony jego znaczek macie po prawej stronie z boku wpisu. Różnica jest taka, że powiadomienia przy jego pomocy wysyłam bardziej na bieżąco, a newsletter raz na kilkanaście dni.

W każdym razie – do przeczytania! Będzie na 100% – jak zawsze.